Image Alt

“Kurumsal Eğitim Tasarımı & Danışmanlık”

  /  “Kurumsal Eğitim Tasarımı & Danışmanlık”

 İşimizin En Keyif Aldığımız Alanlarından Biri!

Müşteri davranışlarının hızla değiştiği, çalışan profilinin farklılaştığı, sektörler, sistemler ve süreçlerin 3.0, 4.0, 5.0’larla ifade edildiği gibi zamanın ruhuna uygun olarak eğitim ve öğrenme trendleri de hızla değişiyor.

Eğitimde takibin %10’dan, %90’a çıktığı, 70:20:10 gelişim yaklaşımını uygulayanlar kazandığı, mikro öğrenme akımının, videoların, online eğitimlerin ve oyunlaştırmanın krallık tahtına oturduğu, yeteneğin sadece unvan vererek  parlatılamadığı zengin mi zengin bir dönemden geçiyoruz.

Çalışanı sadece iş bilgisi ile eğitmek değil hayata hazırlamak da şirketler için bir çeşit “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” değil mi?

Madalyonun diğer yanına baktığımızda ise katılımcılar diyorlar ki; “Çok güzel bir eğitimdi”, “Çok eğlendik”, “Hoca çok iyiydi”

Oysa; eğitimler, organizasyonel performansın artmasını sağlayamıyor çünkü çalışanlar kısa süre içinde yine eski iş yapma biçimlerine, eski iletişim modellerine geri dönüyorlar.

Happy Academy ekibi olarak çevik yaklaşımla önce ihtiyacınız olanı, pastayı tasarlayarak sonra üzerine kremayı ekleyerek tüm birimlerin ve tüm çalışanların istenen davranışı göstermesi ve davranışın performansa dönüşmesini takip eden programlar ile uçtan uca öğrenme tasarımı yapıyoruz. 

Bu işi çok seviyoruz ve iyi olduğumuzu da mütevazi olmayıp iddia ediyoruz !

Tasarım ve Danışmanlık Hizmetimiz On-Line Platform Üzerinden Gerçekleşebilir.